Hakkımızda

İzmirde kaliteli oto tamir arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. Çiğli Oto Ekspertiz olarak güveninizi kazanmak için çok çalışıyoruz. Memnuniyetiniz bizim ana endişemizdir. Yoldaki güvenliğiniz bizim için daha önemlidir.

Burada Çiğli Oto Ekspertiz Uzmanında üstün müşteri hizmeti sunuyoruz. Aracınızı bizimle tamir ettikten sonra farkı hissedeceksiniz. Çiğli Oto Ekspertiz Uzmanında size birçok fırsat sunuyoruz.

Çiğli Oto Ekspertizde iyi eğitimli teknisyenlerimiz var. Teknisyenimiz arabanızı inceleyecek ve tamir edecektir. Onardıktan sonra, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için test sürüşü yapacağız. İzmir'de en iyi araba servis merkeziyiz.

Çiğli Oto Ekspertiz  2015 yılından beri işletilmektedir. Aracınıza bağlıyız ve garantimiz 3 yıl veya 58.000 mil garantilidir. Garantimiz, müşterilerimize harika bir iş yaptığımıza dair iç huzuru verir çünkü olmasaydık, hizmetlerimizi garanti altına almakla uğraşmazdık.

Çiğli Oto Ekspertiz müşterilerimize en iyi oto tamirini, fren servisini, lastikleri, şanzımanları, yağ değişimlerini ve daha fazlasını sunar. Fiyatlandırma konusunda çok rekabetçiyiz ve doğrudan mal sahibi ile anlaşıyoruz. Müşteri servis taşımacılığı sunuyoruz ve tüm büyük marka, model ve yıllarda eksiksiz mekanik hizmetler sunuyoruz.

Çiğli Oto Ekspertiz, tüm müşterilerimiz için en iyi oto tamirini, fren servisini, lastikleri, şanzımanları ve yağ değişimlerini ve daha fazlasını sağlar. Fiyatlandırma konusunda çok rekabetçiyiz ve doğrudan mal sahibi ile anlaşıyoruz. Müşteri servis taşımacılığı sunuyoruz ve tüm büyük marka, model ve yıllarda eksiksiz mekanik hizmetler sunuyoruz.

Servisle ilgilenen tüm araçları tamir edip onarıyoruz ve polisler, itfaiyeciler, ambulanslar, gaziler ve çok daha fazlası için indirim sağlıyoruz!

X
Hemen Ara